massic

oznameni o „zruseni pokuty“ – povinnost úřadu zaslat dopis ?

Měl jsem pokutu za rychlost, nahlásil jsem mrtvého člověka čímž dojde ke zrušení, ale zajímalo by mě, zda mi má nyní přijít nějaké vyjádření o zrušení řízení.Děkuji
Doplňuji:
Sice jsem se na názory neptal ale : Mrtvola zemřela samozřejmě až po spáchání přestupku.

Odpovědi
cukrar

Ne, nepřijde.

Funna

kterému hňupovi zase ležím v žaludku, že maže odpovědi? fakt nechápu, co komu vadí na slově mrtvola…zvlášť, když v otázce jsou ta stejná slova a celá je hodně morbidní…a přitom tu pořád je…
tak se případný ignorante nad sebou zamysli!!