Oznameni o trvani pracovniho pomeru zamestnavateli

dobry den
ma otazka se tyka ,pokud jsem dostala vypoved od zamestnavatele na zaklade lekarskeho posudku,ze nemohu vykonavat trvale svou praci s dvou mes.lhutou placenou v prumeru,presto chci oznamit zamestnavateli,ze nesouhlasim s touto vypovedi ,ze chci aby se vyckalo na vyhodnoceni pracovniho lekarskeho posudku ,kde jsem objednana,zda se jedna o nemoc z povolani mam narok tohle oznanit zamestnavateli ,ze trvam na prac.pomeru,ktery by mi melo koncit dne 30.6 dekuji za odpopved

Odpovědi
standa

Pokud jste výpověď dostala podle ustanovení § 52/e zákoníku práce a přitom zaměstnavatel nemá ´v ruce´ lékařský posudek, tak je výpověď NEPLATNÁ.

Samozřejmě, že zaměstnavateli písemně a ihned oznamte výše uvedenou skutečnost s tím, že očekáváte, že vám bude přidělována práce podle pracovní smlouvy…