skorcovaz

Označujete odpověď za užitečnou, i když Vás jenom pobaví?

Řekneme, že odpověď Vás sice nepoučila, ale byla zábavná. Na Facebooku prostě kliknete na „Like it“, ale tady je pouze označení odpovědi za užitečnou. Označíte jí za užitečnou, když Vás pouze pobavila..?

Nejlepší odpověď
quentos

Jo, řeknu vždycky v duchu danému uživateli „máš bod za humor“ ;{)>

Další odpovědi
manon

Ano, humor je velmi užitečný :) (A na některé otázky se ani jinak odpovědět nedá nebo si jinou odpověď ani nezaslouží).

zzzzz

Pokud je v sekci zábavy tak ano. Označuji tak i zábavné otázky.
Doplňuji:
Já body zrovna nešetřím. Když položím otázku, tak oboduji všechny co mi odpověděli, prostě jim ten bod dávám za to, že mi odpověděli. 🙂

Michal Kole

taky dávám bod za vtipnost, nebo alepoň za ochotu poradit, alespoň něco

led

Keď ma zaujme, ano.

Damiana

Takovou odpověď považuji za nejužitečnější! 🙂 Jestli má někdo ten dar a umí pobavit, neurazit a zároveň neplácat nesmysly nebo si jako berličku brát přisprostlé vulgarity, jsem ráda, že ho „znám“. Není nic horšího než citový mrzáček a nabubřelý blb, který si myslí, že je někdo zvědavý na jeho poučování.

anonym

To dávám za snahu, že si někdo dá práci napsat odpověď.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-jsem-mam-rad-malou-studenou-12-pivo jsem i nominoval

anonym

Pokud není odpověď vyloženě mylná, tak boduji. Někdy je humor užitečnější než dobrá rada.

briketka10

čekám jen na vtipnou he..
užitečné se někdy nedočkám ☺

Kamionacka09

Ano oznacuji;-)

Bedy

Ne, za užitečnou odpověď označuji tu odpověď, která je pro čtenáře dotazu užitečná.