punker

Označení řetězů motorových pil

Ahoj,mám dvě krabičky od řetězů na Husqvarnu 345 a nevím,co to označení na krabičkách znamená. Na jedné je: 3627 000 0064 23 RMC 64 a na druhé je: 3637 000 0064 23 RSC 64. Rozdíl je tedy v první čtyřčíslí a v předposledních třech písmenech. Děkuji za vysvětlení.

Odpovědi
badisko

je to typove oznaceni retezu…kazdy retez je jiny ma jine zuby atd …na jednu pilu muze sedet vice typu retezu podivej se do manualu…nebo kontaktuj vyrobce …servis …nebo prodejnu ani ti poradi ktery tam dat..