Rudolfino

Označení aut písmenem A

Děkuji za vyčerpávající odpověď

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, zda máte toto přesně na mysli. Písmeno A znamená registrační značku pro kraj Praha. O způsobu přidělování registračních značek se víc dozvíte na stránce:

Zdroj: http://www.fe­udal.cz/spz/html­/2002-dosud.htm

Další odpovědi
Retko

Od 1.11.2008 nabyla platnost vyhláška 374/2008 o přepravě odpadů, dle které Motorová vozidla přepravující odpad po veřejně přístupných pozemních komunikacích musí být označena dvěma pravoúhlými reflexními bílými výstražnými tabulkami o šířce 40 cm a výšce minimálně 30 cm s černým nápisem „A“

Neboli jsou tak označený vozy který vozí veškerý odpad.

Zdroj: bezpecnostni-znaceni.bezpec­nostni-tabulky.cz/DP18b---Znaceni-prevozu-odpadu-A---reflexni-DP18b.html