Luna7

Oživení účesu, odbarvení, obarvení..Poradíte?

Zdravím všechny:) Mám na Vás prosbu jestli nemá někdo s tímhle zkušenost. S kamrádkou sme se rozhodli oživit naše účesy doma ,aniž bychom zaplatili 1200 Kč u kadeřnice za měsíc. Obě máme hnědě nabarvené vlasy dlouhé asi do půli zad a chceme je oživit pramínky. Jak si vlasy osbarvit a nabarvit pramínky na fialovo a modro? Máte někdo nějaké zkušenosti nebo postup? Piud ano budeme moc rády. Děkuji

Nejlepší odpověď
Nikii

Nejlepší mate když si zajdete ke kadeřnici ta vam nejlíp poradí jak na vaše vlasy. Jsou různa kadeřnictví kde nemusíte platit 1200 kč. Každy měsíc chodím ke kadeřnici a vejdu se i do 500 kč a jsem maximalně spokojená. Jinak bych radila na oživení vlasu nějake kondicionéry nebo masky.A jednou sem si sama doma dělala růžový pramínky na hnědý vlasy a koupila jsem si v drogerce ružovou barvu na melír a pouze sem to udělala podle návodu a chytlo mi to dobře…ale není nad to si zajít ke kadeřnici..

Další odpovědi
AndreiRanger

Obarvování pramínků na fialovo a modro z hnědé? Radil bych nechat barvu trochu déle bo děláte z tmavé barvy světlejší, tak aby pořádně chytla. Pro urychlení schnutí se dá použít horký vzduch z fénu. Jinak na oddělení pramínků se dá použít alobal. Doporučuji ale extrémní opatrnost;-)