ovulace po vysazení HA

Po více než 10 letech jsem vysadila HA. Vzhledem k tomu, že mám endometriozu, dal nám doktor, pouze do února čas, na přirozené otěhotnění. Snažím se tomu trochu pomoci, nicméně všechny ovulační testy mám negativní.

Odpovědi
anetadela1

Já jsem brala před 1.těhotenstvím 4 roky HA a taky jsem neměla ovulaci. Doktorka mi po 1 roce marné snahy dala prášky, aby se ovulace dostavila a bylo to hned. Prý to ani nečekala, že se to povede napoprvé.