ten který je

Ovocná piva

Pili jste někdy ovocné pivo?
Doplňuji:
Já jsem ted zkusil ovocné pivo s příchutí jablka a moc mi to nechutná.

Nejlepší odpověď
dagry

Zrovna minulý týden syn koupil višňové pivo. On byl z něj nadšem, mě teda nechutnalo. A pak jsem ještě pila borůvkové a taky nic moc.
Doplňuji:
Takže přátelé – co vyplývá z našeho ovocného pivního průzkumu??? Že všechna ovocná piva jsou obyčejné srágory !! A jak píše Jony – není nad normální svétlé pivínko.

Další odpovědi
ReHu

Ne, pro mě už to není pivo.
Ale možná bych si někdy na zkoušku cucla 🙂.

panenka

Zatím jsem ho nepila ani nevím že něco takového existuje.

jony

jo dneska. bernard s příchutí višně, pak vyrábí ještě švestkovej, ale ten mi nechutná
Doplňuji:
to co sem psal, tak to sou nealko, alkoholický taky znám, nějaký pivo kláštěr ze želiva a tam se spousta různých příchutí, 0,3litru višla na nějakejch 50kč..... stejně se nic nevyrovná tomu obyčejnýmu světlímu pivu 😁

quentos

nepil, nějak mě to neláká, ale prej to není zas tak špatný.