Damiana

Ovlivňuje mrazivé počasí váš apetit?

Dobrý den. Také vás mrazivé počasí nutí dát si hutnější pokrmy? Já k obědu dělala fazolovou polévku – ve které stojí lžíce. Včera jsme připravovali škvarkové sádlo a jelikož jsme líní dojet nakoupit, byla jsem nucena upéct domácí chléb. (Mám úžasný recept – možná se někomu z vás bude hodit, ráda se podělím – s tím sádlem je božský!)
http://www.cu­ketka.cz/?p=788

Nejlepší odpověď
ten který je

V tomto počasí mám velmi rád polévky.Dnes jsem měl brokolicovou s kousky kuřecího masa,zahuštěnou smetanou.Také domácí boršč mi chutná.

Další odpovědi
IK

Určitě, v létě bych to nejedla.

briketka10

taky dojídám zásoby – ač moc nejím těstoviny, tak mám zbylý půl pytlík vrtulí – zamíchám ho s uvařeným masem, majonézka, olivy, okurka a cibule budu to jíst asi i zítra bude toho plný kotel..
pak přijde na řadu čočka s uzeným..