kodl67

Ovládáte někdo Zorbu a přidali byste se?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=UhDgpXWkFHE

Nejlepší odpověď
led

Vyvolalo to vo mne spomienku na vstupný tanec starého gréka Zorbu v úspešnom muzikále Grék Zorba na prelome 60–70-tych rokov minulého tisícročia, alebo storočia v podaní Jaroslava Rozsívala a Vlada Müllera, ktorý vo svojom Tanci smútku a smrti rozplakal divákov.
Balkánska hudba a tance sú veľmi chytľavé a dokážu uviesť do pohybu aj stromy v parku.

Další odpovědi
marci1

Nezkoušela jsem, ale klidně bych se přidala. Řecko a Zorba to je nádhera: život, radost, krásná hudba a je strašně sexy. 🙂