EliškaG

ovládání pc bezdrátově.

mám takový zvláštní dotaz. klekl mi noťas a zvažuji koupě nového. Ale jako další variante je PC klasický. Ráda bych ale koupila jen bendu a monitor a klávesnici měla bezdrátově. Ale tak abych se s tím monitorem a klávesnicí mohla po daném pokoji pohybovat. Proto se ptám jestli existuje nějaký monitor s klávesnicí tak aby ten monitor mohla lehce skovat proti náhodnému poškození atd.. mám na mysli monitor a k tomu klávesnici, která by šla jen sklopit k sobě – takový jakoby notebook, ale základní hardware by byl v té koupené beně někde v rohu místnosti. dík

Odpovědi
beer

Dělá se to jinak.
Koupíš monitor podle vlastního výběru a bezdrátovou klávesnici ( například http://www.al­za.cz/klavesni­ce-a-mysi/klavesni­ce/usb/18849543­.htm ). Ta většinou obsahuje maličký BT prvek, který strčíš no USB na počítači. Potom se můžeš s tou klávesnicí pohybovat. Stejně tak se prodávají a používají bezdrátové myši.
Bezdrátové monitory sice existují také, ale není to žádné efektivní řešení..
Ve tvém případě bych proto volil raději ten notebook.

huxa

:) určitě to existuje, jen je to otázka peněz. Pro běžného člověka nedostupné…
Jestli chcete vysílat obraz jen v HD bezdrátově, je neuvěřitelně velká odezva a poměr kvality neni 1:1.