Ovládání hry joystickem

Dobry den… hraje nekdo z vas hru Bus Driver?? jestli jo nemohl by mi nekdo poradit jak udelat abych mohla hru ovladat joystickem?? Dekuji =))

Odpovědi
funky

Já to hraju na volantu, ale myslím že nastavení bude podobné. Musíš mít připojený joystick a k němu nainstalované ovladače, tak aby ho systém rozpoznal. V Bus Driveru potom v nastavení přepneš v sekci „Controls“ nastavení místo „keyboard“ na „joystick“ – měl by tam být přímo název výrobce joysticku. Například já tam mám „Genius Racing Wheel“ to je název volantu. A pak si musíš nastavit tlačítka, čím bude řídit, dávat plyn, brzdit apod.