elinkabublinka

Ovladače systému

Upgrade Win.7/32bitPro­fesional mi nenainstaloval ovladače systemu.Dají se stahnout?
Doplňuji:
Děkuji všem za rady,sice nic nepomohlo,ale přesto děkuji za váš čas.Také mne napadlo použít zcela novou instalaci,ale zatím se snažím najít jiná řešení již 3 dny a noci.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

No vidíte. Za takovou dobu byste to měla znovu nainstalované a nakonfigurované hnedka 2×.

Teď mě ještě napadlo, že je samozřejmě možné, že ovladače na Vaše zařízení pro systém Windows 7 ještě nebyly vydány.

Další odpovědi
faktor82

Jaký typ upgradu? Z Windows Vista? Potom zkuste Windows Update ve Start menu nebo zkuste zajít na stránky výrobců jednotlivých komponent, tam by mohly být nové ovladače ke stažení. Chce to ovšem znát přesný typ daných komponent. Myslíte tedy ovladače hardware?