jokr

Ovladač na DVD/CD SONY Q120A

Nedaří se mi nalézt a aktualizovat ovladač na DVD/CD, které samo ze sveho rozmaru přestalo vnímat některé disky, např. hudebni, ale i instalační Win XP, SP2. Zatímco mnou vypálené obrázky a data otevře a také vypaluje.
Díky za postrčení!

Nejlepší odpověď
Hlada

Mechanika žádné extra ovladače nepotřebuje. Můžete odtud http://driver­s.softpedia.com/get/FIR­MWARE/Sony/So­ny-DW-Q120A-Firmware-PYS3.shtml
stáhnout firmware, spíš to ale vidím na špinavou nebo opotřebenou mechaniku.