jeremy77

Ověřují si banky a leasingové společnosti pravost doložených příjmů?

Dobrý den, chci se zeptat, měl bych zájem o úvěr a banka po mně žádá doložení příjmů v podobě výpisu z účtu. Co mě zajimá je, zda si ten veřitel bude nějak někde ještě ověřovat, zda mi přišlo tolik a tolik peněz. Můj zaměstnavatel je totiž teď na dovolené. Máte s tím někdo zkušenosti?

Odpovědi
Smlouvyzdarm

Ano, prověřují. I když jim dáte výpis z účtu, potvrzení o výši příjmu s razítkem zaměstnavatele, tak se časo stává, že někdo z banky zavolá a ptá se jak dlouho tam pracujete, kolik vyděláte, jestli vám náhodou nekončí prcovní smlouva…