Tomas744

Poradíte, jak mohu nastavit Outlook podle informace v doplnění?

Outlook: Automatické vložení příjemce do skryté kopie.

Pokud uživateli dojde email pouze na jeho adresu, tak může odpovídat libovolně, ale pokud mu dojde přes distribuční skupinu (Outlook ukáže jako příjemce právě distribuční email), tak potřebuji aby se mu při kliknutí na Odpovědět do Skryté kopie automaticky vložil další příjemce, který bude nastaven napevno. Jak toto nastavit?

Odpovědi
Alesh

Standardně to Outlook nepodporuje, ale tento plug-in by ti mohl pomoci, viz video na té stránce.
Jinak by to nejspíš šlo udělat i ve VBA.

Zdroj: https://www.a­blebits.com/doc­s/outlook-auto-bcc/

Tomas744

Problém je, že toto pravidlo se musí spustit pouze pokud mi emial přijde přes dstribuční email a tedy pokud v doručeném emailu uvidím Příjemce: distribucniemail@blabla.cz což tedy netuším jak nastavím. Odesílatel předmět a text emailu bude vždy jiný. Jde o to aby ostatní v distribuci věděli, zda na tento email již někdo odpověděl a co přesně. Požadavek je, aby to dělala automatika a ne uživatel.

Alesh

Však to VBA by to mělo zvládnout, muselo by se to naprogramovat, ale furt to bude udělané tak, že ten uživatel uvidí, že to někomu posílá ve skryté kopii.