Shifty

Poradíte, kterou outdoor kameru do Kč 10.000 mám vybrat k narozeninám pro syna?

Lidičky, prosím Vás, potřebuju radu. Sháním pro syna outdoor kameru na lyže k narozkám a nějak nevím, kterou přesně vybrat. Máte s nějakou dobrý zkušenosti?

Původní neotázka
outdoor kamera do 10 000

Odpovědi
Jiří Bohumil

Moje zkušenost-NiceboyVega 4K, HD, 4K (interpolované), displej, dálkové ovládání,WiFi.Je na trhu za 2900,–.A jsem s ní spokojen.Syn má GoPro,bez displeje a DO,ale dělá perfekt.Stála ale 11000,–.Ale on je skoro profík.Jinak zadej do prohlížeče outdoorové kamery a třeba na Alze velký výběr.Nutno vědě co od ní bude chtít.Rozlišení ale min HD a více snímkové.Displej a DO doporučuji.