dust8

Otupily se mi hrany imbus klíče tak, že je již nepoužitelný. Z jakého materiálu jej opět pořídit, aby se to neopakovalo?

Nejlepší odpověď
Edison

To je různé. Záleží na činnosti… CrV je třeba naprosto nevhodný pro rázové šroubováky, bo je křehký. Osobně bych ale pro ruční použití šel do nějakých kalených materiálů.

Další odpovědi
elkon

Nekupuj levné „sr*čky“.

anonym

Stačí si koupit sadu imbusů v normálním obchodě za normální cenu.
Imbus k nábytku není na dlouhodobý používání.

dubraro

Kvalitní imbus klíče (i jiné nářadí) se vyrábí z chrom-vanadové oceli.