Lgee

Otrávím se, pokud zůstanu v místnosti?

Propichnul sem nožem takového smajlíka a vytriskla z toho taková tekutina po cichnuti asi ropa, vyhodil sem to a zabalil do kapesníku, ale furt je to cítit v místnosti, otrávím se když je to tu furt citit ? Bojím se kvůli každé prkotine ale je možné se otrávit nějakou látkou co byla v takové nalepovací samolepce smajlíka?

Odpovědi
Rakira

Asi větrat co to půjde, ale nepřežeň to, nebo z tebe bude teď v zimě rampouch!

Drap

Těžko říct, co kde bylo za látku. Já osobně bych vyvětral.

Jiří Bohumil

Z pouhého „smradu“ se neotrávíš. Takže krátce a intenzivně větrej.