Avatar uživatele
Juubi00

Otočka při psím sexu

Připadne mi divné že když mají psi pohlavní styk, tak se po chvíli otočí zadky k sobě. Nevíte co to má bejt?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, Kerberus, chudst před 4552 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Psa nemám, ale vaše otázka mě zaujala, proto jsem pátrala a našla jsem povídání o psím milování.

Psí milování je krásné, když se daří tak, jak má; tedy fenka je v tom správném „rozpoložení“, pejsek skvěle potentní a jeden druhému se zamlouvají.

Po úvodním hopkání, při kterém pes předvádí, jak úžasný bude otec, se k němu fena otočí zádí a velmi typickým gestem odkloní ocas. Pes vyzkouší její ochotu tak, že na ní položí hlavu a když se domnívá, že je s pářením svolná, obejme ji zezadu tlapkami a po několika úvodních poskocích do feny vnikne. Při kopulování se jeho penis zvětší a pokud je vše v pořádku, zůstane s fenou pevně spojený po dobu několika minut nebo i hodin.

Většina psů má při svázání tendenci přehodit přes zadek partnerky nohu a otočit se k ní zády, protože jen tak mají znehybnění, a tudíž zranitelní partneři šanci ubránit se případnému útočníkovi.

Více v odkazu.

Zdroj: http://www.zlaty-kavalir.cz/2011/10/­16/ps%C3%AD-milov%C3%A1n%C3%AD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Co je na tom divného ? Zkrátka to tak psi dělají.Jím se zda zase třeba divný lidský sex.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek