Juubi00

Otočka při psím sexu

Připadne mi divné že když mají psi pohlavní styk, tak se po chvíli otočí zadky k sobě. Nevíte co to má bejt?

Nejlepší odpověď
annas

Psa nemám, ale vaše otázka mě zaujala, proto jsem pátrala a našla jsem povídání o psím milování.

Psí milování je krásné, když se daří tak, jak má; tedy fenka je v tom správném „rozpoložení“, pejsek skvěle potentní a jeden druhému se zamlouvají.

Po úvodním hopkání, při kterém pes předvádí, jak úžasný bude otec, se k němu fena otočí zádí a velmi typickým gestem odkloní ocas. Pes vyzkouší její ochotu tak, že na ní položí hlavu a když se domnívá, že je s pářením svolná, obejme ji zezadu tlapkami a po několika úvodních poskocích do feny vnikne. Při kopulování se jeho penis zvětší a pokud je vše v pořádku, zůstane s fenou pevně spojený po dobu několika minut nebo i hodin.

Většina psů má při svázání tendenci přehodit přes zadek partnerky nohu a otočit se k ní zády, protože jen tak mají znehybnění, a tudíž zranitelní partneři šanci ubránit se případnému útočníkovi.

Více v odkazu.

Zdroj: http://www.zlaty-kavalir.cz/2011/10/­16/ps%C3%AD-milov%C3%A1n%C3%AD

Další odpovědi
Drap

Co je na tom divného ? Zkrátka to tak psi dělají.Jím se zda zase třeba divný lidský sex.