Otevřený dopis všem uživatelům Wikipedie!

Zakladatel Wikipedie Jimmy Wales nás všechny oslovuje osobním dopisem. Každý z nás ji někdy používá a na rozdíl od Odpovědi.cz, s jejímž smyslem v mnohém koresponduje, je to ryze neziskový web. Napadlo vás vůbec, že v komerčním světě ještě stále existují ušlechtilí vizionáři?
Viz odkaz:
https://donate­.wikimedia.or­g/wiki/Special:Fun­draiserLandin­gPage?uselang=cs&cou­ntry=CZ&templa­te=Lp-layout-default&appeal-template=Appeal-template-default&appeal=Ap­peal-default&form-template=Form-template-default&form-countryspecific=Form-countryspecific-variable1&utm_me­dium=sitenoti­ce&utm_source=B11_Do­nate_Jimmy2_Av­sB&utm_campaig­n=C11_1114_Av­sB_CZ

Nejlepší odpověď
annas

Je pravda, že Wikipedie je zdrojem mnoha informací, i když připouštím, že ne vždy správných. Proto bychom neměli informace bezhlavě příjímat, pokud o určitém problému nic nevíme.

Ale přesto jde opravdu o záslužný čin, Wikipedie poskytne informace, navíc se dají snadno najít. Používám ji rovněž, často při vyhledávání výročí a všeobecných poznatků.
Díky za to, že Jimmy Wales a jeho Wikipedie existují …

Další odpovědi
briketka10

chodím na ni dost často, používám i odkazy co jsou dole napsaný, najdu tam vše co potřebuju..

zajímá mě kolik lidí přispěje ?