Avatar uživatele
Josef,P

Poradíte, jak otevřít boční slot na SIM kartě Huawei p9 lite?

Zdravím nevíte jak otevřít boční slot na sim s dirkou, ja už jsem to několikrát zkoušel ale pořad nic. Bylo mi řečeno ze mám tlačit rovně přímo proti tomu. Poprvé jsem to zkoušel tlustou sponkou pak tenkou poté špendlíkem ostrou stranou a nic. Bojím se přitlačit ještě víc abych něco nepoškodil.

Otevření slotu sim Huawei p9 lite

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1449 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Možná jsou ty nástroje tlusté (i když se ti to nezdá). Originální nástroj je opravdu velmi tenký. Zajdi do libovolné prodejny mobilů, servisu, k operátorovi – oni tam ten originální nástroj mají. Ty ho samozřejmě musíš mít taky – je to příslušenství k mobilu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Použít ten drátek, co ti k tomu dali. Já s tím nemám problém. Zkoušel jsem to jednou, víc tam lézt nepotřebuji. Vložím kartu a je to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Tohle je originální nástroj, od většiny výrobců vypadá alespoň podobně, ne-li stejně (Zdroj:). Ano, tlačí se kolmo dovnitř dírky a ano, u některých modelů to jde více ztuha. Sponka je ideální náhradou, pokud do dírky vejde, špendlík nebo jehlu bych raději nezkoušel, přece jen mají hrot.

Zdroj: http://cdn.myshop­tet.com/usr/www­.avin.cz/user/shop/big­/5519_jehla-sim-karta.jpg?5e020f9c

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek