Avatar uživatele
Complex

Otevřeli byste si továrnu na knoflíky?

Řekněme, že byste měli dost peněz.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1978 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ne.

Když tak na zipy nebo suché zipy, ale dokonalejší. Knoflíky jen z drahých materiálů: drahé kovy, pravá perleť a k tomu smlouvu s Armanim.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Ne.

Raději ne, co když by vypukla nová knoflíková válka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Ne.

Hapiky, právě jedině, kdyby vypukla knoflíková válka! Právě za válek zbrojovky prosperují!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Palpatine

Ano.

Asi budu jediný ale ano. Pokud bych na to měl peníze. Knoflíky dnes už mnoho výrobců nevyrábí. A mi se knoflíky docela líbí, i když jsou zastaralé. Ale u společenských oblečeních zastávají zatím nenahraditelnou roli. Proto bych spíše vyráběl jen nějaké elegantní knoflíky. Možná bych si navrhl i vlastní originální knoflík a třeba by se uchytil. Knoflíky se aspon narozdíl od zipů nesekají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ne.

Ne, spíš bych si s Karlíkem otevřel továrnu na čokoládu, ještě lépe na salámy a uzeniny! S tím BÝVALÝM ctihodným zločincem to už nehrozí, je z něj opovrženíhodný renegát – napravený rychlošípník soudruh hrábě von Nemanitz und Zapalena lýtka! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Palpatine>>> Ty jsi mi ale podivný Sith! Jak jinak by ti mohl uniknout fakt, že knoflíky se sice nezasekávají, nicméně se velice rády UTRHNOU!!! A jestli nejsi profesí krejčí, tak další implicitní fakt (nevadí ti jejich přišívání) to POTVRZUJE! ;) :D :D

před 1977 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Palpatine

Toho jsem si samozřejmě všeho vědom ale jako přivýdělek taky dobrý ne? Zipy vyrábí každý ale knoflíky už dneska skoro nikdo. Taky já sám bych je nešil na to bych měl snad lidi. ;) :D

před 1977 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek