jirka F

Otevírá se u vás hospoda nebo restaurace na základě iniciativy spolku Chcípl pes?

Varování: Nejsem zastáncem tohoto spolku pouze chci znát blizší informace kde se otevírají hospody.

A zašli byste si do otevřené hospody?

zdroj:https://www.no­vinky.cz/koro­navirus/clanek/chci­pl-pes-otevira-hospody-vlade-natruc-40348758
--

Otevírá se u vás hospoda nebo restaurace vzhledem ke spolku chcípl PES?

Nejlepší odpověď
zjentek

Netuším, já tam nechodil ani před PESem, ani před kovidem a nepůjdu ani za PESem a ani za kovidem!

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ne, protože sice tam chcípl pes, ale hulit se tam nesmí tak ať jsou zavřený … ale restaurace by už mohly otevřít, když nebudou vařit „Bóbika“ …

Ametyst

Ne, majitelé i personál si už našli jinou práci, jak už to tak chodí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.