Oteklá tvář a moncl, za jak dlouho to vymizí?

Stala se mi menší nehoda a tak se jen informuji, jak dlouho to trvá. Děkuji
Doplňuji:
Mám to všecko jen mírně, někde jsem četl, že to trvá prý týden a někde jen pár dní.

Nejlepší odpověď
anonym

Pár dní, to je zhruba týden, jj, asi tak dlouho, pokud to máš málo.

Další odpovědi
dnb

Jo, jo. Za normálních okolností cca týden. Za nenormálních okolností i déle…

mosoj

Za chvilku, nesmíš ale dostat z druhé strany.

Emefej

Celkem to může trvat cca 7–10 dní. Záleží na tom, v jaké barevné fázi se právě nacházíš. Obvykle to přechází z krátkého období červené do delšího období modré až černofialové, potom nastává kratší fáze žluta či žlutozelená.