Tara

Otékají mi kotníky

Přesto,že mám příjem tekutin dostačující, málo močím a zacaly mi otékat kotníky.Poraďte prosím co udělat pro zlepšení.Dík

Nejlepší odpověď
simonka

Dojděte si k lékaři, napíše tablety na odvodnění a budete mít po problému, počítejte s častějším chozením na wc.

Další odpovědi
mosoj

Potíže je třeba posoudit v širších souvislostech. Tady na Odpovědích to nemá cenu. Pokud berete prášky na snížení krevního tlaku může to být i od nich a pak by stála za úvahu změná léku. To ale musí posoudit lékař.