Otec nechodí za synkem

Mám 4.letého syna,s jeho otcem nežiji,odešel od nás když malýmu byl rok, a vrátil se ke své ženě. Alimenty platí,a kdyžse náhodoupotkáme tak mi mluví do života,do práce,vše podle něj dělám špatně,nelíbí se mu že bych měla partnera,když mi volá tak se ptá kde jsem atd.přitom za malým nechodí a ani ho už 3 roky neměl venku. Já bych chtěla aby si ho sem tam vzal,protože syn by ho chtěl vídat,mluví oněm a ptá se.Mám bývalýmu něco řict?? Moc díky

Nejlepší odpověď
anonym

Zkuste se ho jen zeptat , proc o maleho nema zajem . Jinak si ale do sveho zivota nenechte od nej urcite mluvit a preji vam takoveho partnera v budoucnu , ktery bude vam dobrym manzelem a malemu dobrym tatinkem. -iv-

Další odpovědi
Andělé

Tj.vždy smutné. Je mi líto těch nevinných dětí.Tolik lidí je nedospělých a sobeckých,až by jeden brečel.
Já jsem také sama,ale bývalý manžel si děti bere.
Já vím,jaké tj.bez lásky otce.Ač to dítě neřekne,nesmírně mu chybí a hl.ho potřebuje.
Promluvte si s bývalým,nic mu nevyčítejte,to by bylo ještě horší. V klidu bych mu řekla,že nejsmutnější je,když otec zapomene na své dítě. Zeptejte se,proč nejeví žádný zájem. Bud se v něm hne zbytek svědomí a když ne,uzavřela bych to.
Přeju Vám hodného a láskyplného přítele k Vám i k Vašemu synovi…a nebojte,láska si k vám oboum zase cestu najde a opět bude dobře…:-)
Hodně štěstí! 🙂