Avatar uživatele
anonym

Otec nadýchal 1.4 promile, vzali mu ŘP jenomže má berle a nikam se bez auta nedostane budou na to přihlížet a trest ???

Mému otci se stal takový nepřijemný případ jeli jsme do obdhodu (jsme z vesnice) a Policie nás stopla ke kontrole, můj otec měl všechny papíry v pořádku a pak přišla dechová kontrola nadýchal 1.45 promile…Po­licisté mu vzali ŘP a jeli jsme zpět domů taxíkem… Jenomže otec má berle a jeho matka je po mozkové mrtvičce myslíte, že na toto budou brát ohledy nebo ne? A jaký trest může čekat????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4825 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Nevím, proč by měli přihlížet na to ,že má berle? Proč tedy sedl za volant, když pil? Copak to někoho omlouvá? Kdyby někoho zranil, nechci domyslet horší variantu …to by také měli přihlížet ,že má berle.
Nezlobte se na mě ,ale to je neomluvitelné.Je nejhorší, že takových řidičů jezdí čím dál víc, kteří si myslí, že se nemůže nic stát.
Trest dostane takový jaký si zaslouží.Do obchodu holt budete jezdit autobusem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Nevím,proč Váš otec nosí berle,doufám,že to není následek dopravní nehody.A jak popisujete zdravotní problémy v rodině,klidně se zlobte,ale podle mne je to od otce,ale i od Vás krajně nezodpovědné,on,že řídil a Vy,že jste ho nechal/a.A jestli na to přihlédne někdo při řešení přestupku? U alkoholu většinou ne a délka trestu bývá min. 1 rok.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

ani se neptejte, co bych Vašemu otci udělal já. Právě že má berle, právě že matka je po mrtvičce.....
a ještě k tomu vy jste jel(a) s nimi a věděla jste že požil?

Takže přitěžující okolnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

A berle na mozek otec náhodou nemá? To si měl rozmyslet, než sedl za volant opilý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Co ho vedlo k tomu, že sedal z volant, když věděl, že pil?
Trest? Ten nejvyšší!
Ohledy? Žádné!
1,45 promile není třetinka piva na zapití oběda!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek