barus220

Otec dětí dostal roční podmínku s odkl.na 3roky,vztahuje se i na něj amnestie?Díky za odpověď

Dobrý den,neví tady někdo jak to je když otec dětí v srpnu 2011 dostal roční podmínku s odkladem na 3roky jestli se i na něj vztahuje ta amnestie?díky za odpověď

Odpovědi
sio

Není to spíš roční trest odnětí svobody s tříletou podmínkou? Roční podmínka s odkladem na tři roky je nesmysl.Odkazy a vysvětlení najdete v předchozích podobných otázkách, je jich tu dost.

Drap

Rozhodne soud

barus220

ne,dostal rok se zkušební dobou tří let do kterých mi má ty dl.alimenty zaplatit hned sem podala další tr.oznámení čimž podmínku porušil,ale furt to leží na soudě a už sem se dočetla,že amnestie se vztahuje na podmínky do dvou let,takže na něj taky…