Avatar uživatele
bauerlukin

Otázky pro novoroční osobní inventuru

Dobrý den, chtěl bych otázky na novoroční osobní inventuru. Jako něco v tom smyslu, co se mi za uplynulý rok povedlo, v čem jsem se zlepšil, atd. Já tomu říkám osobní inventura. Má něco z knih Napoleona Hilla ale není to ono.

Z oblasti úspěchu a duchovního rozvoje, prosím.

Díky

Zajímavá 0 před 1639 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Jeden tip bych měla:

Zamyslet se nad tím, kolik času už jste „osobním rozvojem“ zabil
a jestli se za tu dobu nedalo dělat něco rozumného.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to je fajn, dělat si inventuru v oblasti: „úspěchu a duchovního rozvoje“ >>> a co takhle si zrekapitulovat, co se mi nepovedlo ???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Lukine tywoe, nemůžes plést hrušky s jabkama, to je jasný ne? Vysvětli nám, co má úspěch společnýho s duchovním rozvojem!? Já mám za to, že BUĎ seš úspěšný, anebo DUCHOVNĚ ROZVINUTÝ. OBOJÍ ti asi dost dobře nepůjde, protože každý jedno vyžaduje životní čas a každá z těchto životních poutí je dost odlišná a určitě nejseš další reinkarnát v řadě davajlamy, aby ti někdo vyvěšoval prapory pro nic. Vždyť ani nevíme, čím se úspěch měří. Anebo víme? Protože jestli to víš, tak odpovědi zde ti NEDAJÍ VŮBEC NIC. Bez rozpaků ti klidně napíšu, ať děláš něco rozumného, než zašneš s inventurou. Jenže nevíš, kdo jsem. A proto TŘEBA jako reinkarnát dúchodce čekatele si můžu válet šunky a netrápit se vlastním moralizováním chudáka tebe, kterej to s úspěchem a duchovním rozvojem MYSLÍŠ VÁŽNĚ! tAK PROSTĚ+ MAKEJ, NE? Cokoli totiž uděláš jinak, než „osobním rozvojem“, bude rozumné a využitým (chápej jako nezabitým) časem druhých, respektive nezabitým časem PRO JINÉ. Svět tě potřebuje a ti méně zdatní (třeba fyzicky) OBZVLÁŠŤ a ne všichni se nestydí si o tvou pomoc říct! Tak to měj LASKAVĚ při inventuře na paměti. (;

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek