Butters_xD

Co znamená, když TS opakovaně dvakrát po sobě pípá? Jak omezit ozvěnu u sluchátek s mikrofonem?

  1. Někdy když mám zapnutý TS, tak mi 2× za sebou pípne a po pár vteřinách se to opakuje, co to je?
  2. Jak omezit ozvěnu u sluchátek s mikrofonem?

Odpovědi
aliendrone

Tywoe, to už jsou mraky let, co jsem šaškoval s TSkem. Já akorát s hraním končil, když se začalo masivně přecházet z TS2 na TS3, tudíáž trojku nemám tak zajetou – další důvod proč takhle z hlavy o TS3 moc nepamatuji.

  1. Ohledně toho pípání – „neštouchá“ tě někdo (nesnaží se tě na sebe upozornit)? Čekni jaký zvuk máš nastavený u události „You are poked“, možná by to mohlo být ono. Každopádně prostuduj manuál, tam jsou tyhle věci celkem kvalitně popsány easy pochopitelnou formou.
  2. Jestli máš echa u SLUCHÁTEK S MIKROFONEM, tak to vážně netuším. Možná sluchátka od Čongů z tržnice? Nikdy se mi to nestalo (na rozdíl když audio šlo do repráků). Ale i na to byla nějaké funkce k potlačení. Za moc nestála, ale nebyla úplně nanic. Myslím, vážně si to nepamatuji. Zkus nějaké fórum/odborný web, třeba hostitelské herní servery jako Fakaheda (jejich fórum) apod., víc mě z hlavy nenapadá. ;) :D :D

Edison

Já nevím, ale tank střední 3 vybavení vnitřním interkomem po vteřinách nepípá… Dokonce to ani nemá ozvěnu ve sluchátkách, bo jede simplexně.

Předpokládat, že každý ví co je TS3 můžeš leda na specializovaném fó­ru.

Dochy

Seš si jistej, že počítač pochopil, že máš mikrofon na sluchátkách? Má zkušenost s NTB je, že zarytě trvá na tom, že bude používat integrovanej mikrofon a musíš ho přesvědčovat…