Slezsky fc

Otázky na Odpovědi.cz ?

Včera jsem tu dával Otázku Kdo z Koho ? a jak se podívám na MUJ PROFIL tak tam ta otázka nené. Proč ?

Nejlepší odpověď
quentos

Jelikož ji ňákej mazal smazal.

Z toho si nic nedělejte, to se tu děje běžně. Anarchie jako všude jinde.

Další odpovědi
zjentek

a dověděl ses kdo z koho? Tahle tady taky dlouho nebude, tak abys to věděl včas .)

Larissa

Je kdo s koho, ne kdo z koho… To jen tak mimochodem.

Škoda

Vem si to tak. Někdy tě někdo potká a upustí pilníček na nehty který jí spadne na palec. A když nené pilníček, tak se snaží vyčlenit v oblasti různorodosti intelektu. Komu to není jasné co jsem napsal a co si o tom myslím, je hloupý nedouk s rasistickou náturou.

Škoda

Je jedno jestli z nebo s pokud něco chceme česky sdělit. Ač nejsem češtinář tak přesto píšu správně a jen blb by odpověděl že tomu nerozumí. Odpovídáte typu lidí Larissa kteří poučují ale mají v hlavě vymeteno jak při vypalování trávy na jaře. Je na škodu když se v jedné diskuzi (pro vás diskusi) obuli do zcela nevinné dámy která prostě napsala že v Praze na rozdíl v jejich Ústeckém kraji je takzvaný nadstandard. Na to byla spousta lidmi podobného smýšlení jako vy ujišťována že ‚nadstandard neexistuje‘ nebo že ' nadstandard je jenom ve vaší hlavě,' až po asi 10tém komentáři někdo uvedl diskuzi (pro vás diskusi) na tu pravou míru, totiž že celou dobu dohadování jestli je v Praze nadstandard nebo není, uvedl že je nadstandart. Ta paní ovšem vše nečetla až do nočních hodin. Tak nejenom vy Larissa a ti chytráci co nemají co sdělit na co se váš vzdálený ptá opět žádám abyste ponechali posměšné opravování jak má co vypadat, že ta věta je taková, to slovo se vám nelíbí a začali se (pro vás začala) chovat k člověku jako k důstojnému který vám neodpadl od prdele. Stačí?