Otázka zní!!! Mám právo vyhlásit petici v tomto demokratickém státě ?!

Nejlepší odpověď
www

Ano. Peticí můžeš vyhlásit kolik chceš, ale i když splníš zákonné podmínky, bude ti s největší pravděpodobností k … ničemu.
Praxe

Další odpovědi
anonym

Barbakane, pokud jsi občan tohoto státu, tak na Tebe se také vztahuje petiční zákon 85/1990. Takže právo na podání petice máš.

zzzzz

No jak vidíš, tak asi ne.
Je smutné, když někdo neunese kritiku, já považuji kritiku za přínos, vždy mě nakopne tím správným směrem.

Doplňuji:
ale můžeš udělat anketu. 🙂

Drap

Právo určitě. Jsi přesvědčen že i zde je demokracie.? Já osobně to vidím, že jen když se to hodí. Jinak máš smůlu.

Amie

Vyhlásit můžeš, otázka zní zda je to spravedlivé…
Doplňuji:
Teda hctěla jsem napsat – Zda to budě někdo brát vážně a bude se podle toho řídit.