Kyta

Jaký je rozdíl mezi umírněným muslimem a umírněným nacistou?

Nikde nemohu najít odpověď a nejsem nácek,jen kde je ten rozdíl? Děkuji.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Kryšpín

Umírněný muslim je contradictio in adjecto, stejně jeko umírněný nacista

xxx3

Odpověď ke obtížné najít, protože je nesmyslná otázka. Kdyby se lehce modifikovala, pak by zněla: Jaký je rozdíl mezi umírněným křesťanem a umírněným nacistou.

jamar28

Já jako umírněné nacisty vnímám nacionalisty.

cochee

A jaký je rozdíl mezi Rudou armádou a Rudým mořem, víš? No tak to je totéž.