ddolenska

Otázka ze správního řádu. Odvolání proti vydanému UR, které bylo veřejnou vyhláškou. Došlo k přezkumu stanovisek.

Stanoviska byla na ministerstvech potvrzena. Musí odvolací orgán výsledek přezkumu z ministerstev dát na desku úřadu-veřejná vyhláška či stačí obeslat účastníky řízení?

Odpovědi
zzzzz

Nevím kde je chyby, ale nechápu Vaši otázku a to mám veřejnou správu vystudovanou. Není zde jasné o jaké úřady se jedná.