afro.minerva

Otázka tentokrát opravdu pro ženy.

Kolik jste v průběhu těhotenství přibrali a kolik jste porodem a kojením zase zhubli? Já přibrala dvacet kilo a teď mám dole devatenáct kilo. Náááádhera. A jak to bylo u vás?

Odpovědi
panenka

já jsem u dvou porodů přibrala 11 kilo vše jsem zhodila dolů a u posledního porodu jsem přibrala jen 6 kilo a taky jsem měla hned vše dolů.takže žádné potíže s váhou jsem neměla.po třech dětech vážím 56 kilo a jsem ráda

iwetax

Na začátku 82, den před porodem 97kg, po příjezdu domů z porodbice ( 5dní po porodu) 79kg. Dnes 7měsíců po porodu 85kg

anetadela1

Já to mám obdobný jako panenka. Při prvním těhotenství jsem přibrala 9 kg, v porodnici jsem nechala 7kg. Ty 2 kg už jsem neshodila. A při druhým jsem nabrala asi 11 kg, v porodnici jsem nechala asi 6 kg. A 3 kg jsem pak ještě shodila do půl roku. Teď vážím 54 kg a jsem spokojená.

Džanička

Já jsem u prvního těhotenství přibrala 13 kg,než jsem je stačila shodit,tak jsem otěhotněla podruhé,a přibrala jen 2,5 kg za celé těhotenství,takže jsem spíš hubla,nemohla jsem nic jíst protože mě hrozně pálila žáha,i když jsem se napila jenom čaje.Ale teď to mám dole všechno.

Nuk nuk

:D Moje původní váha byla cca 48 kg, při prvním těhotenství jsem to vytáhla na necelých 60 kg, ale po porodu jsem to hodně rychle shodila nejdřív na 50, ale pak skoro na 46 :(. Teď čekáme druhé mimčo, ale ta váha nahoru neleze ani tak dobře, jako u prvního, asi s tím starším vydávám moc energie.