Natee

Otázka spíše pro dámy – sestřih vlasů

Ahoj, nedávno jsem začala nosit brýle na dálku, což znamená, že je mám prakticky celý den. Mám vlasy do horní poloviny zad, stejně dlouhé, a kvůli brýlím si je musím zastrčit za ucho, vadí mi na nožičku brýlí. Jaký účes je k brýlím nejlepší? Jaký máte Vy? =) Piště i to, co vidíte ve svém okolí =)

Nejlepší odpověď
anonym

Zalezi na tvaru obliceje .. k tomu musi " sedet " bryle a i uces. Jako vam poradi optik , jake bryle se k vam hodi , tak vam poradi kazda zkusena kadernice , nebo kadernik , jaky pak zvolit uces. -iv-

Další odpovědi
Pájo

Zkoušejte:
http://maggi-hairstyles-cosmetics-software-6-0.soft-free-download.com/cs/

Babunka

Tak co třeba drdol? Nebo horní polovinu vlasů sepnout sponou? Brýle nenosím, ale tohle mi připadá jako dobrý nápad. Bohužel nevím jak vypadáš. Jak mám tedy posoudit, co ti bude slušet? :)

pokazdejinak

mám brýle a mám momentálně dlouhé vlasy :) ale za život jsem toho na hlavě vystřídala už spoustu, včetně hodně krátkých účesů a jisté je jen jedno – můžeš nosit fakt všechno, jak to vyhovuje tobě…

já osobně moc nemám ráda vlasy do obličeje, takže je nosím sepnuté vzadu – aspoň se můžu vyřádit a mám různé spony, skřipce, gumičky atd. našla jsem i jeden vhodný typ čelenky – normálně totiž brýle a čelenka nejdou dohromady – obojí se za ušima docela tlačí přes sebe a dost to bolí :/ ale tahle jedna speciální (mají ji v DM drogerii) má ty pacičky za ušima takové uhnuté dozadu, takže se brýlí nedotýká – fakt super ;)
účesům se opravdu meze nekladou, jediné, co jsem nevyzkoušela je rovná hustá ofina do očí, ale to je proto, že se mi vlasy na čele trochu kroutí a rovně mi prostě nenaroste :) jinak ofinu střapatou jsem taky měla a prostě žádný problém

nos účes, který se hodí k tobě, k tvému obličeji, ty brýle to jen podtrhnou, uvidíš :)