Avatar uživatele
bolak

Otázka pro ženy zdejší: Už vás někdo někdy poctil tou trapnou frází:„to je pěkný jméno“, poté co jste se mu představili?

Doplňuji:
Ještě to upřesním, kdo by nevěděl o co jde. V americkejch filmech (a dokonce už jsem to viděl i v několika českejch) už je to takový klišé. Chlap na baru osloví ženskou, řekne jí jak se jmenuje, ona mu odpoví jak se jmenuje ona a on na to zareaguje pseudolichotkou „hmm, pěkné jméno“ nebo „to je pěkné jméno“.

V reálu jsem to zažil jenom jednou, a to když k nám jednou do roboty přišel novej cigán a hned se začal se všema seznamovat a když došel k nám, tak se pohupujíc v kolenou zeptal mojí kamarádky jak se jmenuje, ona odpověděla že Jana a on na to právě reagoval touhletou lacinou frází: „hezký jméno“. Vona samozřejmě ihned voči vsloup a já, když už sem tam tak stál a viděl jak je trapnej, sem se na něj otočil a povídám: „fákt..a která slabika se ti líbí víc, ta první a nebo ta druhá?“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, Andělé, johana 56, Damiana, anonym, anonym před 4110 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Může odpovědět i chlap?
To mě se kdysi představila jedna holka s tím, že má jméno, které se už moc nedává a řekla že už asi jinou s takovým jménem nebudu znát, pak mi ho řekla.
Já ji odpověděl, že znám ještě jednu s takovým jménem, ale to je kráva, protože byla trochu nechápající tak se se mnou přestala bavit, po nějaké době viděla na Smotě u lesa a už to chápe.
Kdo si tipl, že se jmenovala Jitka, ten to uhádl.
Doplňuji:
To mi připomělo jedno seznamování v jedné firmě ve ValMezu.
Přijaly nového zaměstnance, příde k němu jeden z vedoucích a říká:„Dobrý den, já jsem Zdeněk Zbranek“ a on odpoví .„Dobrý den, já jsem Karel z Choryně“
Dodnes se tomu smějí.

Branky – obec u Val.Mezu
Choryně – obec u ValMezu.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
samicek333

Ano, už také poctil :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

No mně celý život nic až pak při pracovních pohovorech.....
Když jsem hledala práci, tak oběhala několik pohovorů a u všech kromě jednoho, jsem je měla u chlapů. A všichnizačali pohovor : dali si moje CV před sebe, koukli na něj a povídaj: " ÁÁÁ, slečna .............­........, to je pěkné pěkné jméno." Jeden dokonce přidal " To musejí bát rodiče hrdí."
Už jsem si myslela, že absolvovali nějaký kurz, jak pořádat pohovory.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Mě zatím(!) ne, ale pamatuji se, jak kdysi kámošku na diskotéce balil kluk tímto stylem. Když mu řekla, jak se jmenuje, byl doslova fascinován a říkal, že je první dívka toho jména, kterou zná, a že vždycky chtěl nějakou s tím jménem poznat a jak je rád, že je to zrovna ona, taková kočka. Dlouho mu to nevydrželo. Pak jí oslovil Simono a bylo vymalováno. Bodejť by ne, když se předtím mohl zvencnout z Andrey…:-)
A ještě jsem si vzpomněla na jeden pinčesový zápas – znám to z vyprávění – kdy proti sobě hráli Jelínek a Becher. Jedno jméno hezčí, než druhé. Dokonalá koktejlparty:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Otázka v mojom prípade znela jemne pozmenená
„Hmm, známe jméno a myší kožíšek máte taky?“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jednou jsem měl tu čest seznámit se s Gerdou, to mě zrovna žádná lichotka nenapadla. Ale proti Doubravce je to čaj. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndreiRanger

Nějaký triky na balaní holek jsou možná pasé, ale lichotka na jméno určitě nebyla in ani ve středověku 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek