SajmonModer

(Otázka pro ženy) Když chcete chodit s klukem, dáváte přednost tomu, jak vypadá nebo jeho povaze, jak se s ním cítíte?

Odpovědi
Lenjička

Záleží mi na jeho duši, povaze, na tom, jak se s ním cítím a jestli je mi s ním dobře

Jen bych dodala, že to, jak se s chlapcem dívka cítí, záleží také na jeho vzhledu. Přeci jen, když se dívce kluk líbit moc nebude, nebude si s ním jistá na veřejnosti a jak znám ženy, bude to hrozně „řešit“ 😁

Terryle

Záleží mi na jeho duši, povaze, na tom, jak se s ním cítím a jestli je mi s ním dobře

Ale na vzhledu samozřejmě záleží taky – pokud máš s člověkem chodit, nesmí ti přijít vyloženě ošklivej… a něco mě k němu musí přitahovat.

Cass

Záleží mi na jeho duši, povaze, na tom, jak se s ním cítím a jestli je mi s ním dobře

jak už bylo řečeno dřív… na vzhledu také záleží :)

nikolkap

Záleží mi na jeho duši, povaze, na tom, jak se s ním cítím a jestli je mi s ním dobře

led

Dajte nám možnosť aj vlastnej odpovede. Krásny obal môže byť aj na odpadovom koši.