Moniccc

Otázka pro ženy – holení nohou a jiných partií

Ženské, používáte k epilaci chloupků všude možně nejradši obyčejné holítko nebo vám vyhovuje něco jiného?

Nejlepší odpověď
Andělé

No Drape a Venkovane,tak to jsem se zas nařechtala..:-D
Tak možná bude rychlejší se rovnou polít benzínem,zapálit a ihned skočit do vody.Taková depilace vydrží na věky,ne?:-D

Moniccc,ted už používám jen dámské jednorázové holítko. Dříve také od Braunu…
S pinzetou si to vůbec nedovedu představit,to bych trhala několik hodin né?:-))

Další odpovědi
anonym

Jak kdy. Někdy holítko, jindy elektrický epilátor, někdy pinzetu.

briketka10

elektrický epilátor co trhá i kořínky Braun a holítko – na zarostlé pinzetu..

Damiana

Já jsem blondýnka s dost světlou pletí a naštěstí to snad i proto není s „porostem“ tak hrozné. Stačí žiletka a pěna.
Zato moje kamarádka si dost užila. Má také dost světlou pokožku, ale je přírodní tmavovláska, takže chloupky na ní byly velmi výrazné. Nechala si je odstranit laserem a teď má víceméně klid, protože právě pro laserové ošetření byla přesný typ (nejlépe totiž laser „vidí“ právě tmavé chloupky na světlé kůži). Vím, že ji to dost trápilo a teď je spokojená.

Drap

Nejlepším depolátorem je zapalovač. Sice trochu smrádek, ale chloupky odstraní dokonale. Stačí jen setřít

hanny 2

Používám teplý vosk – natřít po směru chloupků a proti směru strhnout!Zrovna dnes jsem si to dělala. Mám v kosmetice vosky v roll-onech,které jsou určeny pro profesionální použití.

pusinka50

Elektrický epilátor se deinitivně porouchal, tak ted pěnu a holítko, ale sem tam se člověk šmikne a teče červená, takže si zas koupím epilátor. Depilátor na vytrhávání chloupků i s kořínky mám doma Philips, ale je to tak strašně bolestivé, že ho vůbec nepoužívám. Pinzetu používám na obočí. A nad horním rtem mi to ted v jednom „saloonu“ pálí IPL lampou, tak jsem zvědavá na konečný výsledek.

venkovan

Drap píše zapalovač, ale stačí i otevřít dvířka u krbu a pořádně přiložit.
Jako kluci jsme se často oholili při zapalování benzinu třeba v kamnech.
Někteří jedinci používají pro depilaci smolů, pryskyřici – stačí se jen poválet a posedět po čerstvém borovém pařezu. Je to voňavé a i ekologické – přírodní.

Syd

Ano, vyhovuje mi něco jiného, a sice nechat to bejt, zejména na nohách to neni nic jinýho než k potlačení emancipace vymyšlená šovinistická úchylárna. Co se ostatních partií, kde to má nějakej praktickej význam, týče, tak sáhnu po klasickém holítku.

anci

Jednoznačně normální holítko a pěnu :)

Cizecek.M

Ahoj, no holítko :) Co se týká depilace, ta mi nějak nevyhovuje, no. Na co jsem si ale přišla, tak to je to, že potřebuju na holení přírodní kosmetiku. Jinak je to u mě problém :) Kupuju si ji od maluna, tam mají senzační věci.

Kajolka

Prosím tě, a na tom maluna shopu mají i přírodní kosmetiku na holení?