Otázka pro ženy.

Také tak čekáte na své muže ?

http://media.su­per.cz/156/1715­62-original-as4fc.jpg

Odpovědi
hanulka11

U nás to nehrozí .
Ale na výběr má slušnou sbírku uvítacích předmětů.

anonym

Božínku,tak tahle je tak nedokonalá,vždyť jí chybí síťka přes natáčky,ani se nedivím,že tahle musí čekat,nezná základní výbavu pro stíhačky.

led

V žiadnom prípade! Veď, keď si pozriete otvárenie dverí a polohu stoličky, tak pri návrate by ma rovno zmietol na zem a čo už by som mohla potom? 🙂
Priateľky, vyvarujte sa takéhoto čakania. Treba byť poriadne vybavená. Čakajte rovno už s advokátom. Načo hneď strieľať, najprv vysúdiť výživné a až potom zlikvidovať. 🙂