Avatar uživatele
snookerballs

Otázka pro všechny zlaté a stříbrné uživatele.

Jak jste nasbírali tolik bodů? Máte na to nějaký „recept“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hanulka11 před 4595 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Ptát se a odpovídat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Žádný recept na to není zkrátka odpovídej na otázky a jednou budeš taky zlatý/á

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Snaž se odpovídat, pomoct ostatním......pokud narazíš na něco zajímavého zeptejse.....­...........dob­ře se u toho bav........nehleď na počet bodů..............a třeba se ti to taky podaří

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

u každého medailistu (a u všech uživatelů také) se lze podívat, kdy založil účet.
Někteří mají účty otevřené (třeba já nebo i panenka a dost uživatelů), tak se lze prodrat historií otázek i odpovědí – mnohdy poučné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

nejsem sice ani stříbrná ani zlatá ale nedá mi to. panenka to řekla pěkně a já ji chci jen doplnit: odpovídej na otázky a doufej že ti někdo dá za odpověď bod. Stejně jako ty dáváš body za odpovědi jiným…ehm…nebo nedáváš?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Napisu to takhle : Vsichni to maji za chytrost … jen jedna jedina uzivatelka za blbost. ! Je to takovy dravec , kteremu jde jen o kazdy palec.!
P.S. Ted vam prozradim , ale jenom vam … jeji „inicialy“ jsou : -iv- 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Jestli chceš jen sbírat body, tak to jdi o dům dál! =(
Spíš by tě měly zajímat otázky – jejich hodnota, tvoje kvalitní odpovědi.
Prostě to, že pomůžeš a za oplátku někdo zase pak pomůže tobě, když si nebudeš vědět s něčím rady.
To honění bodů mi přijde uhozené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

O body ti jde jen ze začátku, protože máš stále málo palců abys mohl dávat za dobré odpovědi a také můžeš jen málo odpovídat.To asi každého nejvíc štve.
Jen pomoc druhým ti pomůže se stále posouvat někam dopředu , ale o tom to tu není /aspoň pro mě ne/ jsem tu ráda- získávám nové zkušenosti a ráda pomohu těm co o to žádají.
Tak prostě jen odpovídej a pomož druhým ,aby nebyly na vážkách, když si s něčím neví rady a také se neboj zeptat sám .
Přeji ti -ať se ti tu líbí a daří se ti .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Hard work spell success :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek