snookerballs

Otázka pro všechny zlaté a stříbrné uživatele.

Jak jste nasbírali tolik bodů? Máte na to nějaký „recept“?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ptát se a odpovídat.

Další odpovědi
panenka

Žádný recept na to není zkrátka odpovídej na otázky a jednou budeš taky zlatý/á

Drap

Snaž se odpovídat, pomoct ostatním......pokud narazíš na něco zajímavého zeptejse.....­...........dob­ře se u toho bav........nehleď na počet bodů..............a třeba se ti to taky podaří

arygnoc

u každého medailistu (a u všech uživatelů také) se lze podívat, kdy založil účet.
Někteří mají účty otevřené (třeba já nebo i panenka a dost uživatelů), tak se lze prodrat historií otázek i odpovědí – mnohdy poučné.

salsa verde

nejsem sice ani stříbrná ani zlatá ale nedá mi to. panenka to řekla pěkně a já ji chci jen doplnit: odpovídej na otázky a doufej že ti někdo dá za odpověď bod. Stejně jako ty dáváš body za odpovědi jiným…ehm…nebo nedáváš?

anonym

Napisu to takhle : Vsichni to maji za chytrost … jen jedna jedina uzivatelka za blbost. ! Je to takovy dravec , kteremu jde jen o kazdy palec.!
P.S. Ted vam prozradim , ale jenom vam … jeji „inicialy“ jsou : -iv- 🙂

  • iv-

Berušinka

Jestli chceš jen sbírat body, tak to jdi o dům dál! =(
Spíš by tě měly zajímat otázky – jejich hodnota, tvoje kvalitní odpovědi.
Prostě to, že pomůžeš a za oplátku někdo zase pak pomůže tobě, když si nebudeš vědět s něčím rady.
To honění bodů mi přijde uhozené.

hanulka11

O body ti jde jen ze začátku, protože máš stále málo palců abys mohl dávat za dobré odpovědi a také můžeš jen málo odpovídat.To asi každého nejvíc štve.
Jen pomoc druhým ti pomůže se stále posouvat někam dopředu , ale o tom to tu není /aspoň pro mě ne/ jsem tu ráda- získávám nové zkušenosti a ráda pomohu těm co o to žádají.
Tak prostě jen odpovídej a pomož druhým ,aby nebyly na vážkách, když si s něčím neví rady a také se neboj zeptat sám .
Přeji ti -ať se ti tu líbí a daří se ti .

baghira

Hard work spell success :D