SajmonModer

Otázka pro ty, sledují nebo sledovali seriál Přátelé.

Také jste si všimli, že v pár dílech daboval Chandlera (Matthew Perry), někdo jiný, než Rostislav Čtvrtlík?
Doplňuji:
To já si toho všiml hned, Čtvrtlík byl prostě nej. Je škoda, že zemřel, tak mlád.

Nejlepší odpověď
anonym

Psali,že by měl dabovat v páté sérii Chandlera Aleš Procházka,já jsem to ovšem nepoznala!
Doplňuji:
To ano,souhlasím!

Další odpovědi
Lenjička

Já jsem to poznala hned 🙂 A hrozně dlouho mi trvalo, než jsem si na to zvykla 🙂 Stejně jako když Chandler mezi sériemi zhubl 😁 Přemýšlela jsem, jestli to není náhodou jiný herec 😁