panenka

Otázka pro ty co znají Olomouc

Dobrý večer můžete mě prosím poradit jak daleko je od vlakového nádraží v Olomouci hotel Flora?moc děkuji
Doplňuji:
hrozně moc vám oběma děkuji za vaše odpovědi kdyby to šlo dám vám bodů více

Nejlepší odpověď
annas

Panenko, když budete nastupovat do tramvají 1, 4, 6, nastupte hned před východem z budovy hlavního nádraží. Když budete stát zády k budově, pojedete doprava.

Doleva jedou tramvaje opačným směrem.

Jinak čtyřka jede přes město (delší trasa), 1 a 6 jede kratší trasou.

Do Olomouce jezdím často. Mám tam rodinu.
Doplňuji:
Omlouvám se, přepsala jsem se. Jen 1 jede kratší trasou.

Další odpovědi
kapka

Dobrý večer Panenko, v Olomouci jsem vživotě nebyla, ale tohle jsem našla na netu:
Vlakové a autobusové nádraží (vzdáleno cca 3 km) je snadno dostupné MHD. Nástupní stanice „Výstaviště Flora“, tramvaje č. 1, 4, 6 – vlakové nádraží, tramvaj č. 4 – autobusové nádraží. Zastávka MHD je vzdálena 200 metrů od hotelu.

Zdroj: http://www.ho­telflora.cz/in­dex.php?pool=ma­pa&mpos=1:2

chudst

Mrknete se na www.maps.google.com – odkud „hotel flora, olomouc“, kam: „vlakove nadrazi, olomouc“.

Necele tri kilometry. (Pulhodinka chuze.)

panenka

Zítra tam jedu na školení někteří kolegové mě řekli že je to kousek ten hotel jiní zase že daleko moc vám všem děkuji za odpovědi.