panenka

otázka pro quentose

a na co mám tedy quentosi kliknout vypalovat jako výcesekční nebo nevypalovat a mám zatrhnout toto okno již nezobrazovat díky

Nejlepší odpověď
quentos

záleží na tom, co vypalujete. Základní výhodou multisekčního CD je, že se v zásadě chová jako CD-RW, tedy že lze na něj zapisovat vícekrát, dokud není zcela plné (viz zdroj). Pokud tedy hodláte k němu v budoucnu něco „připálit“, tak to zkuste (já to ještě nezkoušel, přiznám se). Jinak pokud vypalujete hudbu do přehrávače, radši bych to nezatrhával, člověk neví, jestli by Vám to přehrávač vzal (už tak má s vypalovanými CD problémy a mohl by ho chápat jako nedokončené – not finalized). „Okno již nezobrazovat“ bych nezatrhával – při vypalování dalšího CD můžete mít v budoucnu jiné záměry.

Zdroj: www.nero-download.cz/cz/58/na­vod-k-nero/vypalovani-burning-rom/