Otázka pro programátory, jaký script či plugin použít?

Chci vytvořit web, kde si lidi budou moct psát a pokud dosáhnou určitého počtu textu, tedy slov, zveřejním se těm dvoum fotografie, jak vypadají, co mají nahrané na profilu. Po nějakém určitém poštu slov, co si vymění. Zajímá mě plugin či script. Web chci použít ve Wordpressu.

Odpovědi
anonym

Můžete zkusit najít nějaký plugin, ale čím více chcete komplexní plugin, tím je menší šance že jej naleznete. Jinak pluginy se programují v PHP podle API dokumentace ve WordPressu.