misicka2310

Otázka pro Panenku

Děkuji za odpověd jak sem psala že malej ublinkava koupila jsem si taky ten nutrilon ar proti ublinkavani jak dlouho mu to mám dávát než to doberu apak mam zase přejít na stravu jakou jsem mu dávala předtím ? koupila jsem jen tu malou plechovku zeptam se i doktorky ale dnes jsem to už nestihla a ještě jsem se chtěla zeptat jestli se vašemu miminku změnila stolička po podání to nutrilonu ar děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
panenka

Nemáte zač Misicko Nutrilon AR jsem dávala dle návodu na plechovce 5 krát denně. Malému se stolička nezměnila měl jí stejnou bez potíží,ale známá mě říkala že u její malinké ano že dva dny jí měla jinou ale pak se to spravilo.Nutrilon AR by měl malému pomoci pokud má potíže s ublinkáváním.Já jsem si koupila 2 balení Nutrilonu ar a pak jsem přešla na NUTRILON PREMIUM který mi doktorka doporučila.Kdyžtak jak zítra pudete k paní doktorce tak se s ní domluvte.
Zde vám Misicko na pročtení posílám o NUTRILON AR články tak se podívejte.

http://www.nu­trilon.cz/cs/re­seni-kazdeho-problemu/ublin­kavani/nutrilon-2-ar/

http://zasilkou­.cz/shop/zdra­vi/pece-o-dite/detska-vyziva/specialni-vyziva/nutrilon-1-ar-400-g