Otázka pro opravdové muže:na kterém nástroji byla vyražena značka „mars“!

Doplňuji:
Heršov,chtěl jsem dodat důkaz,ale ten otvírák na pivo zaboha nemůžu najít!

Nejlepší odpověď
tom004

Že to byli kamna,to vím,nůž s kovovou střenkou,a tím končím.

Další odpovědi
arygnoc

pamatuji cigarety, stáli 4 Kčs.

Drap

Samozřejmě že je myšlen nůž. Vedle toho byla Dukla a uplně první snad pro všechny bývalé kluky bnyla rybička

hanulka11

nejsem muž ,ale na nůžkách na stříhání psů

jinak opravdový muž nosí v kapse nůž.....,že by?????