Otázka pro odvážné, kdo lépe poradí?

Stojím před rozhodnutím. Čemu by jste dali nejvíce přednost? Kariéře, která nabízí velkou sumu peněz a nebo přítelkyni, s kterou chodíte (s tou to je Itálie, takže žádnej klidnej šlágr to není a je to kvůli věk. rozdílu bez budoucnosti)? Chtěl bych obojí, ale člověk se musí zaměřit. Buď se některé dny nevídat vůbec s přítelkyní a vydělat si slušné peníze a nebo se vídat s přítelkyní a přitom zarobit málo peněz.

Co má u vás větší váhu?

Nejlepší odpověď
Drap

Radit v těchto věcech je ošemetné. Každý jsme jiný, máme jinak nastavené hodnoty. Jakákoli rada je k ničemu. Já osobně bych volil podle svého srdce a rozumu.

Další odpovědi
Kepler

Peníze, ty dokážou udržet i partnerku. Odloučení funguje jako test, je to jako vítr a oheň: slabý plamínek lásky uhasí, silný rozdmýchá.

mosoj

Kariéře. Pokud je rozumná, pochopí to, pokud ne , nestojí za to.

magorvkleci

Za peníze se dá koupit všechno.

Smackdown

Jestli nejsi měkkej, tak utíkej za karierou.

aliendrone

Láska, pocit štěstí, to je to NEJ co můžeš zažít. Jenže… prachy jsou prachy. A když jich nemáš hromadu, tak i ta největší láska ti zdrhne za hnusným starým tlustým dědkem – pokud má soukromé letadlo. :)
[btw – to ženám nemůžeš vyčítat, jsou tak od přírody nastaveny – podobně jako my chlapi nemůžeme za to, že chceme přefinkout každou, která je alespoň trochu přijatelná]

Možná ti ohledně lásky a štestí přijde vhod tohle – když si to poslechneš celé, tak pochopíš. Myslím. ;) :D
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=cB4TUza4Fs0

iceT

Kariéra a s ní možnost vydělat.
Nejsem na peníze, ale je lepší v dnešní době zajistit se na dobu pozdější, neboť jako stařec moc možností na výdělek mít nebudeš.
Ženských jsou všude mraky a sám píšeš, že to nemá budoucnost.

Mc Merkurion

… přednost dávám budoucnosti, a je jedno, jestli je to kariéra nebo ženská …

Muffz

Já se takto rozhodoval ani ne před rokem, rozhodl jsem se pro přítelkyni a žití života. Nabídku do nadnárodní firmy jsem odmítl, sice by to byly peníze, s kterýma bych neměl, co dělat, ale pracovat 80 hodin týdně a do toho pohotovosti, kdy mě můžou ve dne v noci zavolat a musím přijít vždycky, to mi za to nestojí. Naproti tomu kámoš z vysoké tu práci vzal, chodí se domů jen vyspat, s přítelkyní když promluví, tak se jen hádají, on vydělává a ona mu to utrácí a nic z těch peněz ani nemá. Navíc má permanentní stresy, po nocích nespí a nikdy neví, co ho zase další den čeká.

Peníze se vydělají vždycky, práce je všude kolem a kdo tvrdí opak, ten se jen málo snaží nebo dělat skutečně nechce.

zjentek

Otázka je pro odvážné, takže nevím, co tu dělám, ale ty neuvažuj a ať maže, ať maže! Však hodíš šutrem a trefíš do kebule druhou takou, anebo co si myslíš, že má ta tvoje „itálie“ v kebuji jinak? Vždyť je „to“ nastavený všechno stejně, geneticky a pudově, tam se neboj, že bys tím zásahem nějak poškodil rozum, nebo tak něco. Nehrozí! Dělej prachy a čau, později si najdeš něco podobnýho a s pracháčema to lépe přetrpíš, nebo protrpíš- vyber si sám.

ivzez

U mě vždycky (co si pamatuju) měli větší
váhu lidé a mezilidské vztahy.

Peníze jsou důležité, ale to, co je v životě opravdu
důležité (zdraví, přátelství, láska), za ně nekoupíte.

dubraro

IMHO co v mládí nenasouložíš, už nikdy nedoženeš. Sex je pro muže nenahraditelný po­hon.

mosoj

Nedej na řeči. Žena bývá první které nedostatek peněz začne vadit.
Za socialismu ti co byli neschopní, říkali, že je lepší peníze nemít, protože kdysi někdy byla měnová reforma. Když se to převrátilo byli mezi prvními kteří se za penězi hnali a ten kdo to nedokázal je dnes chudák.