Avatar uživatele
bolak

Otázka pro něžné pohlaví (myšleno samozřejmě pro dámy): Dokázali byste žít s člověkem, kterej by pracoval na koňskejch..

..jatkách a jeho práce by byla střelit koně jateční pistolí do hlavy a pak mu přeříznout krkavici?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4049 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Led_

Je to práca.
Myslíte, že tento človek mimo práce, nemôže byť citlivý a nežný muž a otec?
Čo potom mäsiari?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jateční porážka je práce jako každá jiná a nedělám rozdíly mezi porážkou ovce, hovězího nebo koně.
Domácí zabijačka prasete, zabíjení králíků a drůbeže nebo teď- blížící se doba velikonočních kůzlátek je prostě ustálená zvyklost a dokáže to kdejaký hodný vesnický taťka. To mi spíš vrtá hlavou, že se někdo určitou dobu stará o domácí zvíře, potom ho zabije a sní.
No a když už jsme u toho: po několika letech kdy byl mým manželem humánní chirurg vím o jejich hantýrce, smyslu pro humor a tradicích své. Věř, že skutečný řezník je mnohdy slabý čajíček proti doktorům.
Doplňuji:
Řezníci na jatkách přijdou se svými „obětmi“ jen krátce do styku a jsou to pro ně cizí zvířata, ale ti „rodinní chovatelé“, kteří své „svěřence“ drbou za ušima a jednoho dne jim vezmou život, a případně si na něm pochutnají, to je jiný šálek kávy.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
KatkatkaW

Určitě by se mi ta jeho práce nezamlouvala, ale pokud bych ho opravdu milovala, dokázala bych to skousnout

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Si myslim, že natakovýhle pozicích pracují hlavně lidi, kteří si nemůžou moc vybírat a jsou rádi, že vůbec nějakou práci mají a člověk si nakonec dokáže zvyknout snad na cokoliv; nebo taky nějací násilnický bestie, který si takhle můžou vylévat svoje mindráky – tak to už je horší.
Doplňuji:
Já takovýhle rozdíly mezi zvířaty neuznávám. Kůň – krásný, roztomilý,chlupatý zvířátko – to porážet nebudem X prase – to není hezký – to klidně porazíme. To jsou dost povrchní měřítka.

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Pro mě docela těžká otázka, protože koně miluji ze všech zvířat nejvíce. Ale asi bych upřednostnila muže, kdyby byl hodnej, každej se nějak musí živit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Nemůžu nevzpomenout na Juraje Kukuru v Trháku – nech brouka žít… a bum, on to byl řezník 🙂 Ale jak řekla jeho láska: Pro rodinný život by to nevadilo, spíše naopak.
Jsou i horší profese, co takový lékař na pitevně, pohřebák, čistič kanalizací, nebo třeba exekutor zabavující i dítě matce… To by mi asi vadilo víc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Led_: ale to víš že jo, ale jak říkám, jsou lidi který považujou koně za stejně inteligentní jako je třeba kočka nebo pes a kdyby existovala nějaká taková fabrika na psy nebo na kočky a tvoje drahá polovička by je tam kosila hlava nehlava, tak jestli by ti to nijak nevadilo, to mě zajímá..

Nebo třeba delfíni, ty jsou ještě vejš než nějaký koně, psi a kočky > http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/148601/ja­ponci-stale-krute-popravuji-delfiny.html

před 4049 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Lucijej: jen počkej, až ten tvůj bude chtít bejt romantickej a zaplatí ti k valentýnu projížďku na vepři.. :)

před 4049 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Lucijej: no dobře, ale na to se neptám :)

víte co, jsou lidi co tyhle zvířata prostě zbožňujou, a z představy že by se třeba vůbec přátlelili s takovým „saďourem“ se jim zvedá kufr..

před 4049 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek